Перша. preSpring 2019.
Jul 09, 2019

Перша. preSpring 2019.


Ось вона: наша перша колекція… На її створення було направлено стільки зусиль, що вона має бути ідеальною. Але, як часто буває у житті, те, що давалося не просто, виходить… трохи напруженим.   Від задуму до реалізації був довгий шлях, на якому було багато розчарувань, багато зустрічей і прощань…  Ми вчилися довіряти людям і, при необхідності, прощатися з ними. Ми познайомилися з великою кількістю цікавих людей і зрозуміли, що попереду ще більше таких зустрічей.  Ми вже набагато краще знаємо що нам потрібно і  де це шукати.  Ми, представляючи Вам нашу першу, пробну колекцію вже працюємо над  новою, яка, впевнені, буде значно легшою та досконалою.

Що ж було в задумі… Створити класичні костюми для пані, які працюють в офісах. Для початку – 10 образів (два робочі тижні панянки). Водночас усі моделі повинні мати можливість компонуватися і в інші образи. В кожній колекції є базова лінія: чорні сукня, спідниця, брюки, жакет. Головне: все в цьому костюмі має бути якісним: лекала, пошив, тканина верху та прикладні, презентація.  Про якість говорять усі. Ми не тільки говоримо, ми ще й робимо. І будемо це робити завжди.

Ми шиємо костюми для своїх подруг, колишніх колег і просто для панянок, що цінують якість. Ми поставили собі за мету  – бути впевненою в тому, що ми пропонуємо. Нам не повинно бути соромно дивитися у Ваші очі. 

Тепер наше наступне завдання: почути Вашу думку щодо наших костюмів. І не треба бути поблажливим. Нам потрібна Ваша критика, щоб усвідомлювати що потребує нашої уваги.

Інформація
Додатково
Служба підтримки