Перша. preSpring 2019.
Jul 09, 2019

Перша. preSpring 2019.


Ось вона: наша перша колекція… На її створення було направлено стільки зусиль, що вона має бути ідеальною. Але, як часто буває у житті, те, що давалося не просто, виходить… трохи напруженим.   Від задуму до реалізації був довгий шлях, на якому було багато розчарувань, багато зустрічей і прощань…  Ми вчилися довіряти людям і, при необхідності, прощатися з ними. Ми познайомилися з великою кількістю цікавих людей і зрозуміли, що попереду ще більше таких зустрічей.  Ми вже набагато краще знаємо що нам потрібно і  де це шукати.  Ми, представляючи Вам нашу першу, пробну колекцію вже працюємо над  новою, яка, впевнені, буде значно легшою та досконалою.

Що ж було в задумі… Створити класичні костюми для пані, які працюють в офісах. Для початку – 10 образів (два робочі тижні панянки). Водночас усі моделі повинні мати можливість компонуватися і в інші образи. В кожній колекції є базова лінія: чорні сукня, спідниця, брюки, жакет. Головне: все в цьому костюмі має бути якісним: лекала, пошив, тканина верху та прикладні, презентація.  Про якість говорять усі. Ми не тільки говоримо, ми ще й робимо. І будемо це робити завжди.

Ми шиємо костюми для своїх подруг, колишніх колег і просто для панянок, що цінують якість. Ми поставили собі за мету  – бути впевненою в тому, що ми пропонуємо. Нам не повинно бути соромно дивитися у Ваші очі. 

Тепер наше наступне завдання: почути Вашу думку щодо наших костюмів. І не треба бути поблажливим. Нам потрібна Ваша критика, щоб усвідомлювати що потребує нашої уваги.

Ваші коментарі

Best Led Flat Panel Lights
Sep 15, 2020
8x Tactical Rife Scope
Sep 15, 2020
Card Protection Base Film
Sep 14, 2020
Aluminium Frame Glass Wall
Sep 14, 2020