Подумки я йшла до цієї справи довго. Іноді думала, що йшла зовсім в іншу сторону. Але зараз, озираючись назад, розумію, що мені була дана можливість завдяки досвіду чітко визначити, що саме я хочу робити. І чи то так щасливо склалися обставини, чи просто настав мій час — я наважилася. Додало впевненості й те, що донечка погодилася разом зі мною розпочати цю справу.

Більшу частину робочого життя я займалась офісною роботою та бачила, наскільки костюм, зовнішній вигляд людини впливають на те, чи буде вона почута, чи ні. Вдало підібраний якісний костюм привертає увагу, про його власника хочуть знати більше, його не лише слухають — його чують.

Та завжди більше цікавило, як цей процес відбувається з жінками. Як має бути вдягнена жінка, щоб мати жіночний, привабливий вигляд і водночас бути сприйнятою як вартий поваги фахівець у своїй справі? Як визначити цю насправді досить тонку грань? Мені завжди імпонували жінки, які вміло поєднують у собі розум, освіченість та жіночість. Жінки, які вміють гарно вдягатися та своїм зовнішнім виглядом демонструють світові жіночу багатогранність. Тому й зосередила увагу саме на костюмах панянок.

Мій досвід свідчить, що костюм чітко вказує на позицію в компанії, яку особа готова зайняти відповідно до своїх знань та вмінь. Навіть якщо наразі вона обіймає скромну посаду, однак своїм костюмом може свідчити про те, що вже готова до підвищення. На підсвідомому рівні це відкладається в усіх.

Маєш гідний вигляд — гідно себе почуваєш. Це дійсно працює, доведено досвідом. Чіткі лінії, вишуканий крій, якісні тканини допомагають робити нас сильними і всередині, і зовні. Вишуканість та елегантність, приправлена інтелектом і жіночістю — це реальна м’яка сила, яка підкорює оточуючих. Це мова без слів, мова образів.

Тому мені й захотілося допомогти жінкам, котрі працюють в офісі, бути саме такими. Щиро дякую Євгенії Курмаз, що приєдналася до мене. Ми вирішили створювати костюми, які хочеться носити. У них — наш погляд на життя.

Людмила Курмаз

 

 

 

НАША КОМАНДА

 

Наша команда на сьогодні — це 22 людини, від власника до менеджера чистоти. І згодом ми познайомимо вас з кожним з них, але найчастіше ви будете спілкуватися саме з нами: Людмила та Євгенія — мозок, серце, душа, руки й ноги нашого проекту.